Kurzy mořských kajaků Lipno

Také jste při letní dovolené romantická duše? Milujete krásné, čisté a málo navštěvované pláže? I v Evropě takové stále existují. Najdeme je v Řecku, na Korsice, Sardinii či třeba na Mallorce. Velmi často je ale náročné se k nim dostat, typicky proto, že jsou ohraničeny strmými skalisky bez možnosti přístupu jinak než z vody. Neřešitelný problém? Ale vůbec ne! Na řadu nádherných pláží se dostanete pohodlně a bezpečně na mořském kajaku. A co víc, do seakayaku hravě naložíte i předměty základní potřeby – jídlo, pití, deku apod. Mořský kajak zaručeně posune vaši letní dovolenou na úplně jinou úroveň, protože navštívíte místa běžným turistům zapovězená. Jenže pozor. Aby byl pohyb na kajaku bezpečný a pohodlný, je potřeba to s ním umět.
 
A od toho jsme tady my. Vysvětlíme vám kajakářskou techniku pádlování od úplných základů. Přidáme také bezpečnostní a praktické tipy. A samozřejmě poradíme ohledně potřebné výbavy. Jízda na mořském kajaku je mimořádně zdraví prospěšná, a to po stránce fyzické i psychické. Zpevní tělo, přispěje k redukci hmotnosti, zlepší kondici zad a meziobratlových plotének, odbourá stres. Díky vystavení slunečnímu záření se zvyšuje také objem vitaminu D v těle, jehož nedostatkem podle řady zdrojů trpí většina české populace.
 
Kurzy probíhají na Lipenské přehradě. Vede je Tomáš Kobes, olympijský reprezentant ve vodních sportech. Vše potřebné včetně kvalitního kajaku od renomovaného výrobce zajistíme my.
 
Tak co, jdete do toho?

Kajaky na Lipne.jpe
Lipno kajaky.jpe
Morke kajaky Jizni cechy.jpe
Morske kajaky Lipno.jpe
Morske kajaky na Lipne.jpe
Morske kajaky v Cerne v Posumavi.jpe
adlovani na Lipne - morske kajaky.jpe
adlovani na Lipne.jpe
ujcovna morskych kajaku na Lipne.jpeNapište nám!


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.