Půjčovna mořských kajaků Lipno

 
Kvalitní mořský kajak vás včetně nezbytné výbavy vyjde na 30-50 tisíc Kč. Pro jeho převoz budete dále potřebovat speciální střešní nosič, jehož cena se pohybuje mezi 10-15 tisíci korun. Pouze za pomoci popruhů se kajak bezpečně převážet nedá. V neposlední řadě pamatujte také na to, že kajak o délce cca 5 metrů musíte mít kam uložit. Do běžné sklepní kóje se nevejde.
 
Velmi racionální alternativou, zvlášť pokud s kajakingem teprve začínáte či pokud nejezdíte často, je využít služeb půjčovny. Kajak od renomovaných výrobců vám rádi zajistíme přímo na Lipenské přehradě, resp. vám jej přivezeme přímo na místo, odkud chcete startovat. A jakmile dorazíte do cíle, zase si jej odtamtud odvezeme. Pokud si troufnete, můžete přepádlovat celé Lipno od Nové Pece až na hráz. Anebo si pádlování po „českém moři“ rozdělte do více částí. Služby naší půjčovny může využít jednotlivec, parta kamarádů i rodina. A s rostoucí četností se na nás obrací i pracovní kolektivy, pro které je mořský kajaking stále oblíbenější teambuildingovou aktivitou. 
 
Při kajakingu se celou dobu pohybujete na čerstvém vzduchu. Tzn. lze jej bez obav provozovat bez rizika nákazy nemocí covid-19. 
 
Méně zkušeným kajakářům nabízíme také služby bezpečnostního doprovodu. Případně vás rádi uvidíme v našich kurzech.

Kajaky na Lipne.jpe
Lipno kajaky.jpe
Morke kajaky Jizni cechy.jpe
Morske kajaky Lipno.jpe
Morske kajaky na Lipne.jpe
Morske kajaky v Cerne v Posumavi.jpe
adlovani na Lipne - morske kajaky.jpe
adlovani na Lipne.jpe
ujcovna morskych kajaku na Lipne.jpeNapište nám!


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.