Ski

Říká se, že lyžování je tanec, ve kterém hora vždy vede.
Naším posláním je dohlédnout na to, aby to byl tanec důstojný a bezpečný, který si navíc maximálně užijete.

Pocit svobody, který vás ovládne, když si nasadíte lyže, je nepopsatelný. Ostatně ne nadarmo se na hory tradičně jezdí na základní i střední škole. Pokud jste z důvodu zranění či třeba nemoci toto zasvěcení prošvihli, případně jste se lyžařského kurzu účastnili už hodně dávno, je tu tým Bohemia Adventure vedený Tomášem Kobesem, sportovcem, který startoval v roce 2000 na Olympijských hrách v Sydney. Postaráme se o váš zážitek i bezpečnost.

Ačkoliv se Tomáš Kobes proslavil jako vodní slalomář a kajakář, lyžování se coby doplňkovému sportu věnuje od dětství, kdy byl členem Krumlovského lyžařského oddílu. Po ukončení aktivní závodní kariéry dostal příležitost pracovat jako instruktor lyžování v hornorakouském středisku Sternstein u Bad Leonfelden na rakouské straně Šumavy, kde i nadále dodává začátečníkům jistotu do prvních obloučků. Zkušenějším lyžařům pak poskytuje cenné tipy, jak co nejrychleji vybrousit jízdní styl a cítit se jistě i v náročných podmínkách. Ideálním výchozím bodem do Sternsteinu i Hochfichtu, středisek nabízejících perfektní zázemí pro rodiny s dětmi, je Černá v Pošumaví, kde vám rádi zajistíme ubytování. A postaráme se i o potřebné transfery.

Ve vybraných termínech Bohemia Adventure organizuje také 1-2denní lyžařské výlety do Alp. Pro jednotlivce i pro skupiny.