Kurzy windsurfingu Chorvatsko

Vzpomínáte si ještě na Lipno? Začali jste nesměle. Rychle jste se ale naučili pohodlně a bezpečně startovat. Díky lepší stabilitě na plováku jste zanedlouho poté začali s prvními jízdními manévry.
Tak, a teď si představte, že své dovednosti získané na jihočeském moři zužitkujete a dále rozvinete na opravdovém moři. Slunce, slaný vzduch a vítr v plachtě lákají většinu pokročilejších windsurferů. A proto, že sny se mají plnit (nejen o Vánocích), organizuje Tomáš Kobes a jeho tým zkušených instruktorů pravidelný letní windsurfingový kemp v jižním Chorvatsku.

Jste v dobrých rukou

Tomáš Kobes je medailista z mistrovství světa i Evropy, který také startoval na Letních olympijských hrách v Sydney. Zároveň má mnohaleté zkušenosti jako instruktor vodních sportů. Tomáš a jeho tým dohlédnou na vaši bezpečnost a postarají se o váš zážitek. Lekce probíhají podle ověřené metodiky používané prestižní Německou asociací škol windsurfingu a vodních sportů.
 

Kde se windsurfingový kemp koná?

Místem konání je poloostrov Pelješac, konkrétně oblast Viganj, která se proslavila špičkovými podmínkami pro windsurfing díky větrům mistrál a jugo (známému také jako scirocco).
Startuje se v kempu Perna v osadě Kučište.

Termín kempu

Windsurfingový kemp je pořádán poslední týden v červnu a první v červenci. Právě v tuto dobu je největší šance na ideální počasí.
 

Jak probíhá výuka?

Celková časová dotace je 6 hodin výuky. V dopoledních hodinách jezdíme na větru jugo. Pokročilejší windsurfeři i odpoledne na větru mistrál, kdy trénujeme jízdu ve skluzu, obraty halza a réčko a také případně vodní start. Během výuky vždy vycházíme z konkrétních potřeb a přání každého zákazníka. Naším cílem je především vaše samostatnost. Uděláme maximum proto, abyste si na vodu troufli i sami – případně můžete zvážit naši nabídku windsurfingu na Kapverdských ostrovech.
 

Vybavení vám rádi zapůjčíme

Na Jadran se můžete vydat na vlastním vybavení pro windsurfing, případně vám vybavení rádi a za skvělých podmínek zapůjčíme.
Máte zájem o bližší informace? Anebo chcete rovnou rezervovat místo?

 
Kontaktuje nás ještě dnes.
 
Napište nám!


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.