Teambuilding a sportovní kempy pro rodiče a děti se zaměřením na vodní sporty


Sport nás neposiluje jen fyzicky, ale také duševně. Normalizuje biorytmy, pomáhá se zvládáním stresu, zlepšuje obranyschopnost. Týmové sportovní aktivity navíc upevňují společenské vztahy a podporují týmového ducha, a jsou proto stále populárnější v rámci tzv. firemního teambuildingu. Vezměte si třeba jízdu na raftu. V náročnějších podmínkách je nezbytné, aby každý člen posádky dělal přesně to, co se od něj očekává. Vedoucí posádky pak má odpovědnost za tým jako celek. 
 
Teambuildingovou akci jsme pro vás schopní připravit přesně podle požadavků a zároveň tak, aby byla neobyčejně pestrá. Event může začít romantickou projížďkou na raftu večerním Českým Krumlovem (klidně se skleničkou šampaňského v ruce – řídíme my), po níž druhý den následuje pohodový windsurfing na Lipně. Vrcholem pak může být adrenalinový sjezd Čertových proudů na raftu. Široko daleko jde o nejlepší divokou vodu, na které si pořádně zamakáte. Ale hlavně! Budete muset pádlovat jako jeden tým!
 
Většina realizovaných teambuildingových akcí trvá 2-3 dny (typicky přes víkend). Rádi ale pro vás připravíme i atraktivní jednodenní program. Ať už si zvolíte jakoukoliv variantu, naším posláním bude váš zážitek na čerstvém vzduchu a také bezpečnost.
 
A protože víme, že je týmový duch důležitý i v dětských kolektivech, organizujeme také sportovní kempy se zaměřením na vodní sporty – pro děti a rodiče. Během pobytu se děti pod dohledem akreditovaných instruktorů seznámí s řadou sportů, které si i prakticky vyzkouší. Nechybí soutěže a jiné zajímavé aktivity. 
 
Primárně nám jde o zážitek a bezpečnost. Úplně nejšťastnější ale jsme, když nám po čase rodiče zavolají s tím, že se jejich dítě do některého z vodních sportů zamilovalo.

Teambuilding Rafting Lipno.jpe
Teambuilding Rafting v ceském Vrbnem.jpe
Teambuilding akce Lipno
Teambuilding windsurfing Lipno.jpe
Zabava pro celou rodinu a firmy.jpe
Zazemi pro rafting  pod Lipnem



Napište nám!


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.