Lipno na Vltavou - Loučovice

Láká vás divoká voda, ale nemáte s ní žádné velké zkušenosti?
Sedněte si do raftu s profesionály, pro které jsou rychlé řeky denním chlebem.
Jízdu si maximálně užijete. A navíc máte jistotu, že se vám nic nestane.

Zkušení vodáci se shodují, že se nejlepší divoká voda v České republice nachází pod Lipenskou nádrží. Ideálním úsekem pro seznámení se s ní je horní tok Vltavy v úseku Lipno nad Vltavou – Loučovice. Startuje se pod slalomovou tratí a pokračujeme přes Železňák a Prokopa až na konec Loučovické kaskády. Vodácká náročnost je na úrovni WW 2-4. Splutí zabere 90-120 minut času.

Počítejte s tím, že si trošku zamakáte. Díky řadě cenných tipů od instruktora, kterým je olympijský vodní slalomář Tomáš Kobes, ale žádný váš pohyb nepřijde vniveč.

O bezpečnost jde především. Proto si vyhrazujeme právo odmítnout zájemce, který je pod vlivem alkoholu či drog, případně který je fyzicky či duševně nezpůsobilý. Jezdit na kole denně 90 kilometrů nemusíte. Určitá fyzická zdatnost ale nezbytná je. Přece jen se nechystáme na „volej“, který si řada z nás pamatuje ze školních vodáckých kurzů. Důležitou podmínkou je také to, abyste byli plavci.

Směrem k Loučovické kaskádě se po vodě mohou vydat i děti a mladiství od 6 let (v doprovodu zákonného zástupce). Standardní věkový limit je pak 18-70 let.

Cena za úsek činí 1000,- Kč a zahrnuje veškeré potřebné vybavení a služby instruktora. Pro větší skupiny je možné zajistit odvoz z Českých Budějovic nebo dle poptávky.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

TERMÍNY

  • 23.8. 2024  

  • 24.8. 2024

  • 25.8. 2024

Pokud si úsek k Loučovické kaskádě dáte takříkajíc k večeři, rádi vás vezmeme i na legendární a technicky náročné Čertovy proudy (WW 4-5+).
Lipno rafting.jpe
Rafting Lipno - Loučovice.jpe
Rafting Loučovice (2).jpe
Rafting Loučovice.jpe
Rafting Vltava - Prokop.jpe
Rafting divoká voda.jpe
Rafting pod Lipenskou přehradou.jpe
Team pro rafting.jpeNapište nám!


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.