Večerní plavba po Vltavě na raftu Českým Krumlovem

Do Českého Krumlova každý rok zavítají stovky tisíc turistů, domácích i zahraničních. Ví, proč sem jezdí. Drtivá většina ale ani netuší, že se místní skvostnou architekturou mohou pokochat i jinak než při procházce. 

Atraktivní alternativou je noční výlet po Vltavě na raftu, během něhož budete hltat nádherně nasvětlené scenérie krumlovského zámku zařazeného na seznam světového dědictví UNESCO a mnoha dalších míst, která často zůstávají návštěvníkům utajena. Zda během takové plavby požádáte přítelkyni o ruku, připijete si s manželkou šampaňským k výročí, anebo si výlet užijete společně s partou až šesti kamarádů, je jen na vás. S čím se naopak trápit nemusíte vůbec, je pádlování a obsluha lodě. O vše se postará Tomáš Kobes, špičkový vodní slalomář a kajakář, který startoval na Olympiádě v Sydney. 
 
Na plavbu o délce 45-60 minut se vyplouvá mezi 20.-21. hodinou. Přesný čas vybíráme tak, abychom měli co možná nejlepší světelné podmínky. Čeká nás i několik propustí, které umí Tomáš projet neuvěřitelně hladce. Anebo byste si přáli, aby za to rodák z Českého Krumlova a sedmý nejlepší vodní slalomář světa trochu vzal? 

Cena plavby je 4000,- Kč za raft a zahrnuje potřebné vybavení.
Termíny: Květen - Září

Za příplatek zajistíme i potřebné transfery.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.
 

 


IMG_0971.jpe
IMG_3075.jpe
IMG_3078.jpeNapište nám!


Vyplňte, prosím, všechny kolonky.